fbpx

Jaka jest nasza misja
i dlaczego warto nas wybrać?

Lata doświadczenia w tworzeniu dedykowanych rozwiązań
programistycznych i profesjonalna obsługa to tylko część naszych zalet

Wszystko, co cenne, zasługuje na ochronę. Dlatego w naszej działalności skupiamy się na szeroko pojętym bezpieczeństwie, działając na rzecz firm i instytucji publicznych. Wierzymy, że ich praca może być bardziej bezpieczna i wydajna.

Wspieramy klientów, tworząc dla nich profesjonalne systemy informatyczne. Prawdziwą wartością naszej pracy są dane, których dostarczamy: ich wiarygodność, szybkość transferu, wielopunktowa synchronizacja oraz poziom zabezpieczeń. Ma to szczególne znaczenie w ratownictwie medycznym oraz straży pożarnej, gdzie od lat nasze rozwiązania służą specjalistom, zarówno tym „na pierwszej linii”, jak i pracownikom administracyjnym, w sprawnym zarządzaniu zasobami i koordynacją akcji.

Ponieważ skupiamy się na bezpieczeństwie (osób, mienia, informacji) jesteśmy w pełni przygotowani na podejmowanie wyzwań z różnych dziedzin. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dopasowując się za specyfiki zamówienia i budując większą część architektury oprogramowania od podstaw. Dzięki temu, nasze aplikacje w pełni dopasowują się do potrzeb swoich użytkowników, a nie odwrotnie.

Do tej pory, udało nam się z powodzeniem zrealizować dziesiątki rozbudowanych projektów. Wśród nich były m.in. systemy informacji przestrzennej, moduły do integracji oprogramowania różnych dostawców, systemy zarządzania oraz rozbudowane aplikacje, opierające się na technologiach mobilnych i dynamicznych bazach danych. Zebrane w trakcie tych prac doświadczenie z pewnością pomoże nam dobrze wypełnić cele i założenia Twojego projektu.

Zapraszamy do kontaktu.